STAŇTE SE PŘISPĚVATELEM NAŠEHO BLOGU

a probuďte v sobě spisovatele

Znáte náš blog? Pravidelně čtete příspěvky? Věříme, že ano ;) 

Chtěli bychom na něm dát prostor i vám. Co jste se naučili a myslíte, že by mohlo posunout ostatní dál? Jaký problém se vám povedlo vyřešit? Dozvěděli jste se o revoluční novince v oboru? Účastnili jste se konference, která vás nenechá doteď spát? 

Napište o tom článek na náš blog!

Pokud nemáte zkušenosti a myslíte si, že copywrighterské nadání vás minulo, nebojte se. I Shakespeare nějak začínal. Není nutná super cool forma nebo ultra odborný obsah, chceme dát prostor i začátečníkům a lidem, kteří si (zbytečně!) nevěří. :)

Máte už v hlavě nápad?

Super, napiště nám na info@ecommerce-academy.cz v mailu s předmětem „Článek na blog“, čemu byste se rádi věnovali. Schválení tématu i rozsahu předem je nutné ;)

Stejně tak hotový článek projde před publikací schválením (ve kterém si poradíme třeba i s korekturou). Počítejte s tím, že samotná tvorba, zpětná vazba a publikace může nějakou chvíli trvat. Prozatím plánujeme publikovat cca 2 - 3 články od externích přispěvatelů měsíčně

Dobrá zpráva na závěr?

Kromě toho, že budete hrdým autorem článku na našem blogu, pro vás máme odměnu za vaše úsilí - za úspěšně publikovaný článek na webu vám nabízíme vybraný workshop zdarma.

 

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča