Reference & hodnocení školení

Komu jsme již pomocí dat pomohli řídit marketing

seznam.png
slevomat.png
hartmann.png
autodoplnky.png
logo-1.png
naviak.png
biooocz.png
gatio.png
vasevyzivne.png
ruzovyslon.png

Naše know-how v praxi

0 (1).jfif

Bohumil Staněk, HARTMANN GROUP

Marketing Manager Retail

Své působení u nás ve firmě rozděluji na dobu předtím než jsem potkal Milana s Markem a na dobu poté. 
Na dobu před jsem už díky Bohu zapomněl a nedovedu si představit, že bych dnes ráno neměl možnost otevřít reporty v Marketintelligence.io.
 
Kombinace nástroje Marketingintelligence.io s bohatou zkušeností Ecommerce-academy.cz a profesionálním přístupem top analytiků v české e-commerce je klíčem k růstu našich e-shopů.
 
Díky spolupráci s Marketingintelligence.io jsem začal mít poprvé pocit, že my řídíme business a ne naopak.

david matousek.jpeg

David Matoušek

Digital Marketing Director,

Slevomat.cz

Milan s Markem a jejich know-how je absolutní špička v české e-commerce, co se týče práce s datovou analytikou. Úzce s nimi spolupracujeme na projektech navázaných na naši obrovskou zákaznickou bázi, což je obecně celkem výzva, a vždy si s problémem poradili. Oceňujeme hlavně praktickou uplatnitelnost datových výstupů a vysoce profesionální přístup.

download.png

Martin Průša

Digital Marketing Director,

MallGroup

Milan in his role at E-commerce Holding (now MallGroup) proved to be a very knowledgeable and capable online marketing expert and manager - he was responsible for planning and managing performance marketing for multiple e-commerce brands in our portfolio, incl. leading an internal team of marketing specialists and managing external vendors. He has extensive knowledge of many disciplines including SEO, PPC, UX, marketing automation or web analytics and is able to come up with innovative solutions to business challenges. I greatly enjoyed working with him and would recommend him anytime!

0 (2).jfif

David Arzt

CMO at Woox.cz

I've been working with Milan together for couple of years now. Thanks to Milan we have been able to effectively implement a quick and fully working (important!;) solution how to put all our online traffic data together and connect them with our internal offline data sources. We are now able to use the whole customer journey funnell for the optimisation in much enhanced way and better granularity. Are looking for an omnichanel orchestration? he is the dirigent ;-)

0_edited.jpg

Daniel Sosýn

Majitel e-shopu, Proteinaco.cz

Díky Marketingintelligence.io jsem jako majitel firmy získal ucelený a pochopitelný vhled do důležitých dat, díky kterým náš e-shop roste nad očekávání jak z pohledu tržeb, tak i profitability. Kluci mi navíc každý měsíc připravují podrobný plán investic do marketingu, díky kterému mám vše perfektně pod kontrolou. Osobně si řízení svého e-shopu bez pokročilého data driven přístupu již nedokážu představit.

martin_zitek.png

Martin Zítek

Head of Performance Marketing, Heureka Group

I have cooperated with Milan on several projects within MallGroup and we are successfully continuing at Heureka.cz. In Milan, I mainly value his pragmatic approach (he tells you what you need to hear, not what you want to hear), wide variety of skills and extremely detailed insight into virtually any e-commerce field, ranging from marketing in general, PPC, SEO, analytics, to data integration, business intelligence and difficult data science topics such as attribution modelling and causal incremental evaluation. If you are looking for someone giving always their best and you are willing to put up with extreme honesty at times, I can definitely vouch for Milan.

0 (1).jfif

Adam Zamojski

CRM & Performance Marketing Manager at Sportisimo

Milan has always fascinated me with his incredibly wide range of specialization in every sphere of online business. His sense of detail while analyzing ecommerce mysteries and pragmatically effective approach in solving them is inspirational and admirable at the same time. Milan’s ability to juggle multiple issues (technical, marketing or business) always makes a dramatic improvement in the productivity within any project we cooperate on.
It is a great experience to work with Milan and he can absolutely get my full recommendation.

 
 
 
 
 
 
0.jpeg

Jindřich Fáborský, Marketingfestival.cz

Founder

Součástí mojí práce na Marketing Festivalu a Digisemestru je obcházet česká školení a přednášky a mít přehled, o tom, co je na našem trhu skutečně kvalitní. A tady mohu bez váhání říci, že Ecommerce-academy.cz se svým workshopem atribučního modelování v marketingu vystupuje výrazně z řady svou odborností, praktičností a orientací na skutečné vyřešení problémů účastníků školení.

 

Jednak je to zřejmě nejodbornější české školení, které jsem v marketingu zažil. Za druhé propojení s jejich vlastní aplikací znamená skutečný posun v atribučním modelování pro absolventy školení.

radek.jpg

Radek Hudák, Shoptet.cz

CMO

Díky Ecommerce-academy.cz za super školení „Atribuční modelování v marketingu“, Aneb to, co jsem se učil a failoval roky, nahustil Milan s Markem díky jejich letitým zkušenostem do 8hodinového workshopu. Pokud o atribuci nemáte ponětí, nebo chcete jít více do hloubky tématu atribuce v marketingu, tak jděte do toho. Ušetříte si spoustu času a peněz.

martin_zitek.png

Martin Zítek, Heureka.cz

Head of Performance Marketing

Nad změnou atribučního modelu v rámci projektů, na kterých jsem měl možnost pracovat, už uvažuji delší dobu. Je důležité si uvědomit nejen příležitosti, které změna může přinést, ale i rizika, a to nejen z pohledu dat, ale také z pohledu manažerského řízení společnosti. Díky Markovi a Milanovi jsem získal cenné informace, které jsou ověřené v praxi a mají reálný dopad na chod celé firmy. Pokud si myslíte, že váš projekt je vyladěný a dalším velkým krokem je právě změna atribučního modelu, pak si, prosím, zjistěte co nejvíce informací. Jeden ze zdrojů, které mohu doporučit je workshop „Atribuční modelování v marketingu“ od Ecommerce-academy.cz.

Adam.png

Adam Zamojski, Kulina.cz

Marketing Director

Když se člověk věnuje online a performance marketingu přes 10 let, může mít dojem, že ho v této oblasti překvapí jen málo věci. Dojmy a znalosti načerpané z Atribuční akademie k ním jednoznačně patří.

Atribuční modelování není samo o sobě revolučním pojmem, ale díky podání Milana a Marka se pro mě stalo nástrojem pro řízení marketingových investic a ovlivňování byznysu. Co určitě působí revolučně jsou unikátní aplikace, které kluci vyvinuli, a díky nímž lze poměrně jednoduše spočítat a porovnat výkon jednotlivých marketingových kanálu.

Účast na akademii doporučují všem, kteří chtějí pochopit, jak se efektivně a čistě podle dat rozhodovat o návratnosti marketingových investic.

chamilla.png

Andrea ChamillaAcomware.cz

Performance Team Leader

Výborný workshop „Atribuční modelování v marketingu“, ktorý zodpovedal všetky moje otázky týkajúce sa atribučného modelovania. 


Najlepšie vysvetlenie Shapleyho a Markovho modelu aké som kedy počula/čítala. 
Attribution-academy.cz doporučujem každému, kto chce získať nový pohľad pri práci s datami a zefektívniť riadenie investícií naprieč marketingovými kanálmi. 

mp_head_circle_300_right.png

Miroslav PeckaMiroslavpecka.cz

Freelance Web & Analytics Consultant

Nabité školení „Atribuční modelování v marketingu“. Od úvodu až po praktické příklady. Především oceňuju transparentnost, s jakou Milan a Marek téma prezentují, tj. sdílení osobních zkušeností s optimalizací marketingových investic, nikoliv pouček a dogmat. Pokud chcete do tématu atribuce proniknout, vyplatí se poslechnout si ho od někoho, kdo vám zároveň nechce prodat službu či produkt :-).

0.jpg

Ondřej Valuštík, Usetreno.cz

Head of web team

Už jsem absolvoval pár rádoby workshopů, nicméně ten od Milana a Marka je naprosto odlišný. Oba o atribucí ví poslední detail, dokáži vysvětlit princip jednotlivých modelů, ale hlavně mají dlouholetou praxi.

 

Byl jsem i překvapen, jak rychle lze pomocí jejich aplikace nahlížet na data z jiného pohledu. V tomto roce prozatím nejlépe investované peníze.

dominik.jpg

Dominik Válka, Serious media, s.r.o.

Founder reklamní agentury

Musím říci, že mě školení „Atribuční modelování v marketingu“ od kluků hodně překvapilo. I já, dá se říct úplný laik co se atribuce týče, jsem rychle pochopil, oč běží a dokázal se poměrně snadně zorientovat v tom, o čem kluci mluvili. Občas to byla trochu latina, ale vždy se daná tématika rozebrala tak detailně, že jsem ji z 93.7 % pochopil. :-).

Ze školení jsem si odnesl určitě hodně nových způsobů, jak zefektivnit investice svých klientů do kampaní i jak celkově lépe využít všechny reklamní systémy.
 

Zbyněk Hyrák - čtverec (1).jpg

Zbyněk Hyrák, Optimalizovaný-Web.cz

Webový analytik a PPC specialista

Workshop Ecommerce-academy.cz „Atribuční modelování v marketingu“ byl pro mne jedním z nejpřínosnějších z poslední doby. Milan a Marek objasnili velmi srozumitelnou formou veškeré principy a metody atribučního modelování.

Za mne mohu určitě doporučit všem začínajícím i pokročilým webovým analytikům, kteří si chtějí udělat v atribucích jasno.

martin.jpg

Martin KudrnaRed Media

Team Leader, PPC Specialist Senior

„Cože? PNO je 125 % ? Okamžitě vypnout behaviorální kampaň!“ Věřím, že tuto hlášku všichni marketéři známe. Nicméně PNO 125 % z last clicku, může znamenat např. PNO 23 % podle Markovova atribučního modelu.

 

Proto doporučuji navštívit workshop „Atribuční modelování v marketingu“ od Ecommerce-academy.cz všem marketérům, kteří rozhodují o investicích do online kampaní a chtějí se více dozvědět o možnostech, jak vyhodnocovat marketingové investice. Milan a Marek vás během 8 hodin provedou praktickými experimenty a výsledky z pohledu různých atribučních modelů a poradí, jak je efektivně využívat. Nabyté znalosti si pak vyzkoušíte na svých GA datech s pomocí jejich DDA aplikace, k jejíž beta verzi dostanete neomezný přístup.

libor.png

Libor ZačalUsetreno.cz

Performance Advertising Strategist

Marek s Milanem rozhodně nedělají ze slova atribuce ještě větší buzzword, než jím je.

 

Dokázali toto pro mě zatím neuchopené téma vysvětlit a nastínit možnosti aplikace v reálném světě. Nezaznívají zde silná hesla Last-click je mrtev, ale logicky dokazují nutnost dívat se na věci z více úhlů pohledu.

 

Z přednášejících je cítit, že jsou opravdovými špičkami na dané téma a vlastně i v celém českém online rybníčku!

pavel_pajkrt_telo_zmensena.png

Pavel Pajkrt, H1.cz

Web Analytics Team Leader & Online Marketing Consultant

Na workshopu „Atribuční modelování v marketingu“ je skvělé, že spojuje základní teorii i pokročilou praxi. Úvod počítá i s posluchači, kteří se do té doby atribucí nezabývali. Ovšem teorie rychle přechází do praxe, takže se během chvíle dostanete k praktickému postupu, k hotovým nástrojům a historkám z reálného využití na klientech. Kdo chce, na konci workshopu je připraven zavádět atribuci do praxe. Kdo potřebuje řídit investice do marketingových kanálů na nejvyšší úrovni, neměl by si toto školení nechat ujít. Za sebe rozhodně doporučuji.

tomáš.jpg

Tomáš Hanáček, Performics.com

Head of Analytics

Workshop „Atribuční modelování v marketingu“ od Ecommerce-academy.cz je jeden z nejpřínosnějších pro moji práci za poslední roky. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout dále ve vyhodnocování marketingových kanálů pomocí Data-driven atribuce a optimalizaci marketingových investicí obecně.

sona.png

Soňa Fialková, Spokojenypes.cz

Founder

Kluci jsou profíci. Workshop atribučního modelování je nejen nabitý informacemi, ale obsahuje i praktickou část, díky které jsme hned druhý den ráno měli na našich Google Analytics datech přehled např. o atribučních koeficientech a mohli si vyhodnotit přínos jednotlivých marketingových kanálů i dle Data Driven Atribučního modelu Markov.

radek1 (kopie).jpg

Radek Pavel, Autodoplňky-obchod.cz

Founder

Na workshop Milana a Marka jsem jel trochu s obavou, že téma atribuce bude pro mě příliš složité na pochopení. Opak byl pravdou a byl jsem nakonec velmi mile překvapen.

 

Oba pánové se skvěle umí doplňovat a co bylo pro mě velmi důležité, od začátku až do konce jsem věděl, že tomuto tématu naprosto rozumí a ví, o čem mluví, včetně spousty vlastních zkušeností od klientů různé velikosti.
 

Pro mě osobně rozhodně přínosná investice, jelikož pro mě bude atribuční modelování uchopitelné hned od začátku a moc se těším, k jakým výsledkům se v rámci svého e-shopu dopracuji :-)

michal_ch.png

Michal Chamilla, Freelance

Programátor

Atribučnému modelovaniu som sa viac krát venoval a od workshopu som čakal skôr „chytré finty“ a inšpiráciu. 


Vysvetlenia v podaní Mareka a Milana ale idú do hĺbky, s príkladmi zo skúsenosti, a veľmi osobným prístupom. Dozviete sa všetko od „prečo“ cez „ako“ až po validáciu, overenými metódami, s nástrojmi v cene. 


Osobne mi najviac dala časť o validácii modelu pomocou R/CausalImpact. 
 

Raňajky, obed a pokec po školení je k tomu už len príjemné plus.

martin_žatkovič.jpg

Martin Žatkovič, Taste Medio

SEO konzultant

Školení Milana a Marka bylo velmi inspirující. Nejenom, že mi pomohlo převést teorii do praxe, ale také mě ujistilo v tom, že i v rámci konzultantského pohledu dává smysl sledovat výkon ostatních kanálů a přicházet s nápady pro lepší využití celého marketingového mixu a komplexními experimenty.

 

Zajímavý byl také casual impact, který se tváří jako vynikající pomocník a určitě si s ním užiji ještě hodně parády.

 

Velké plus je, že s námi kluci sdíleli jejich aplikace (výpočet atribuce i casual impact), tudíž můžete téměř okamžitě experimentovat a vyhodnocovat. Rozhodně nejde o čas, kterého budete litovat, a věřím, že vás workshop posune, stejně jako mě, zase o kus dál.

12189726_10206775061049326_3502112695289

Artur Fišer, GroupM

Head of AdOperations

Workshop atribuční modelování v marketingu je napínavou kombinací teorie a osobních zkušeností s optimalizací marketingových investic, která pomůže každému, kdo to s marketingem myslí vážně a nechce jen utrácet peníze. Pánové na vás vystřílí plný zásobník neotřelých postřehů z marketingové strategie, výkladu o atribučním modelování, výzkumu a testování kauzality
 

Vlastní i cizí nástroje, které nám prezentovali, dokáží zefektivnit práci nad rozdělením marketingového budgetu a vlastně nejen to, dá se pomocí nich řídit investice celé firmy.
 

Za zlomek nákladů a časových investic oproti jiným řešením. Tenhle workshop je top, přijďte, experimentujte, testuje. 

0.jpeg

Ľubomír Kukuča, PPCbee.com

Business Developer

Referencie na školenie Milana s Marekom boli iba pozitívne a musím povedať že oprávnené. 
Ich workshop je veľmi odborný a príprava školiacich materiálov presne zacielená na získanie okamžitých dát a výstupov. 

 

Za jeden deň vás títo dvaja skúsení borci prevedú svetom atribučného modelovania tak, že prakticky už na konci školenia ste schopní dané procesy začať aplikovať do praxe.
 

Som si istý, že mnohým účastníkom ten jeden deň vie dať úplne nový pohľad na prácu s marketingovými dátami a predstavujem si ako niektorí už na druhý deň zvolávajú firemný meeting s názvom „Čo sme doteraz robili zle.“ :)

Hodnocení:

Atribuční modelování v marketingu II.

martin.jpg

Martin Škrlík

Marketingový manažer, FORLIVING s.r.o.

Absolvoval jsem desítky školení a bez zaváhání mohu říct, že školení v E.A. jsou jedna z nejhodnotnějších. Z hlediska know-how jdou mimořádně do hloubky. Pokud nové znalosti využijete, můžete reálně změnit svůj business k lepším výsledkům a vyšší ziskovosti. Těším se na další spolupráci.

Hodnocení:

Svět velkého brandingu a TV reklamy

nela.jpeg

Nela Christovová

Senior Specialist, iFortuna.cz

I když je kurz určený především nováčkům ve světě televizní reklamy, není třeba se obávat, že půjde o suchopárnou nalejvárnu. Workshop je vyváženou kombinací užitečných informací, podložených letitými zkušenostmi lektora Jiřího Vítka, několika historických okének a trochou matematiky, bez které se při výpočtech GRPů, TRPů a dalších veličin jako správný marketér neobejdete.

PO.png

Petr Onisko

Brand manager, Sazka.cz

Velmi dobrý workshop pro lidi, kteří mají znalost z online prostředí a chtějí si rozšířit obzory offline světa. Focus je zejména na televizi - jak vůbec funguje,  s důrazem na její měřitelnost, její nákup, vyhodnocování a využití pro cross-mediální plánování.

0.jpg

Julie Štrohmajerová

Specialista videoreklamy, Seznam.cz

Komplexní workshop nabitý informacemi pod vedením zkušeného lektora. Svět televizní reklamy byl vysvětlen od úplného základu, přes potřebné metriky a praktické výpočty až po jeho návaznost na online marketing - odborně, ale zároveň srozumitelnou a zábavnou formou. Na konci dne jsem odcházela s ucelenou představu o oblasti offline marketingu, která rozšířila mé dosavadní znalosti z onlinu. Díky!

Hodnocení:

Data-driven marketing prakticky

adam_durcak_homepage_BM.png

Adam Durčák

Founder a ředitel e-shopu Ruzovyslon.cz

V našem úžasném e-commerce světě vibrátorů a erotických hraček je práce s daty a plánování zásadní pro efektivní práci nejenom s marketingovými investicemi.

 

Milanův workshop je super. Díky získanému know-how jsme posunuli řízení marketingových rozpočtů, optimalizaci investic a hledání správných KPIs pro naše kampaně o velký kus dále.

Za sebe investici do Milanových zkušeností vřele doporučuji.

0.jpg

Vít Olšák

CEO & Co Founder Four Bros

Školení Data-driven marketing prakticky bylo jedním slovem skvělé.

 

Milan rozumí perfektně nejen tématu, ale především samotné práci v marketingu jako takovém, a je si tak vědom všech nástrah a slepých uliček, které na vás čekají.

 

Data jsou jedním z několika pevných bodů, který máte, a díky tomuhle školení budete vědět, která z nich (a jak) využít pro řízení vašeho marketingu, argumentaci s kolegy nebo klienty a ověření všeho, co jste doteď jenom hádali.

 

Díky!

41547340_937619893101968_584396705969156

Gabriel Jurčo

Business Development Manager 6clickz

Super školenie.

 

Milan je pragmatický človek a vie dobre vysvetľovať. Začiatočník tu dostane inšpiráciu ako začať s dátovou analytikou. Pokročilý človek zistí ako to riešiť na vysokej úrovni.

 

Určite odporúčam :)

IMG_0333.JPG

Tomáš David

Managing Director @ datanimal.com

Ecommerce-academy mají výborné znalosti, jdou na dřeň tématu a nebojí se ukázat příklady z praxe.

 

Po dlouhé době jsem zažil odborné školení nabité informacemi, které rozšíří vaše know-how a které budete schopni ihned aplikovat v praxi.

 

Milana a Marka chcete na svém projektu, a pokud to z nějakého důvodu nejde, běžte na jejich školení, můžu jen doporučit."

Hodnocení:

Firemní školení na míru

martina bakicova.jpeg

Martina Bakičová

Online Marketing Manager ve společnosti SAZKA a.s.

Jelikož v Sazce přemýšlíme a postupně měníme náš přístup ke crossmediálnímu plánování, rozhodla jsem se uspořádat workshop s Ecommerce-academy.cz. Cílem workshopu byla osvěta právě ohledně crossmediálního plánování v marketingovém týmu Sazka.cz.

 

Velmi oceňuji možnost přizpůsobit školení na míru, díky čemuž už každý z našeho týmu ví, jak je důležité řešit veškeré marketingové kanály komplexně a jak můžeme přistoupit k jejich celkové optimalizaci.

 

Jako velkou výhodu Ecommerce-academy.cz vidím množství reálných zkušeností, které kluci mají, a i ekonometrický backround Jirky Vítka, jakožto člověka, zabývajícího se především offline médii.

Lucie_Camska_upraveno.jpg

Lucie Čamská 

Šéfka digitálního týmu Kaspen/Jung von Matt

V našem týmu jsme chtěli proniknout hlouběji do světa sociálních sítí, a díky Ivaně jsme zažili školení, které nebylo ani chviličku nuda. Dokáže i ty nejsložitější informace podat jednoduše a zábavně. Takže to, co bychom jinde museli složitě hledat a snažit se porozumět, jsme načerpali za jedno pohodové dopoledne.

Celé školení probíhalo formou dialogu a mohli jsme se vždycky zeptat na to, co nás zajímalo. Navíc má spoustu aktuálních zkušeností z praxe, které se nikde jinde nedozvíte.

Díky za vše!

Tým Kaspen/Jung von Matt

Hodnocení:

Google Analytics prakticky

míša.jpeg

Michaela Němcová

E-Marketing Manager, Decathlon.cz

Školení od Milana na Google Analytics, předčila naše očekávání. Tréninku se účastnil celý tým e-commerce a Milan ho přizpůsobil našim potřebám. Milan umí vysvětliv souvislosti a obohatil nás praktickými informacemi z byznysu. Po školení byl k dispozici pro jednotlivé členy týmu. Ukázal nám nový pohled na analytiku, sběr dat, atribuční modely a mnoho dalšího.

 

Na základě této zkušenosti jsem se s kolegou přihlásila na další školení. Za mě skvěle odvedená práce pod zastřešením E-commerce-Academy.cz.

gabriel simco.jpg

Gabriel Simco

CEO, G&T Group s.r.o.

Školenie na Google Analytics od Ecommerce-Academy.cz bolo veľmi prínosné a veľmi oceňujem, že sa školenie konalo v úzkom kruhu ľudí (cca 10 účastníkov), vďaka čomu bolo školenie osobnejšie a bolo možné riešiť aj moje individuálne otázky, ktoré som k tejto téme mal. Oceňujem aj to, že školenie bolo prakticky pojaté a boli preberané príklady z praxe, nie iba teória.

 

Bolo vidieť, že školiteľ danej téme naozaj rozumie, čo by mala byť samozrejmosť, ale v praxi to takto všade bohužiaľ nie je. Školenie na GA od Ecommerce-Academy.cz doporučujem každému, kto chce rozumieť dátam z GA a chce si ich dokázať v praxi interpretovať a spojiť s inými dátami. (edited) 

Potřebujete více informací? Napište.