Informace ohledně školení a COVID-19

Aktualizace 13. 10. 2020ve vztahu ke včerejšímu rozhodnutí vlády ČR ohledně zpřísnění opatření spojených se situací ohledně COVID-19, především potom uzavření škol 1. stupně, jsme se rozhodli všem, kdo mají objednané školení na říjen 2020 (potažmo po dobu trvání nouzového stavu) umožnit přesun říjnového termínu jejich školení na jakýkoliv další vypsaný termín na dané téma školení, včetně termínů na Q1 a Q2 2021.

Aktualizace 30. 9. 2020: maximální počet účastníků je do odvolání na všech našich školení 9 + 1 lektor, tedy celkem maximálně 10 lidí. Naše omezení počtu účastníků respektuje rozhodnutí vlády ČR o nouzovém stavu platného od 5. 10. 2020.

Aktuální situaci ohledně COVID-19 bedlivě sledujeme a snažíme se vše připravit tak, abychom zajistili maximální bezpečí jak účastníků našich školení, tak i samotných lektorů.

Co se stane s vaším termínem školení v případě, kdy budeme muset váš termín zrušit?

  • Maximální počet účastníků našich školení je 15, tedy je velice pravděpodobné, že se restrikce pořádání veřejných akcí školení a workshopů nedotknout do té míry, abychom je museli zrušit.

  • V případě, kdy dojde ke zrušení vašeho termínu, dostanete zdarma na výběr z náhradních termínů, které uskutečníme hned, jak to situace dovolí.

  • V případě zrušení termínu školení jako bonus uspořádáme cca 2hodinový exkluzivní webinář, který bude zdarma dostupný pouze pro účastníky pro daný termín a téma školení.*

Co se stane s vaším termínem školení v případě, kdy budete muset do karantény?

  • Pokud se dostanete do situace, kdy budete muset z bezpečnostních důvodů do karantény, a nebudete se moci dostavit v daný termín na školení, platí pro vás stejné podmínky, jako v případě zrušení školení viz informace výše, tedy si vyberete náhradní termín školení.

Samotná celodenní školení online formou pořádat nebudeme. Z našich zkušeností je velká přidaná hodnota našeho know-how díky osobnímu přístupu lektora i networkingu. Výjimkou jsou vybraná školení, která se lektor rozhodl uspořádat online (aktuálně online plánujeme pouze školení Google Tag Manager prakticky).

V každém případě uděláme vše pro to, abyste navzdory aktuální nepříjemné situace nepřišli jak o své peníze investované do našich školení, tak ani o naše know-how.

* Neplatí v případě indispozice lektora.

Děkujeme za podporu a důvěru v těchto těžkých dobách.

Tým Ecommerce-academy.cz

Potřebujete další informace?

Napište nám :-)

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča