Partneři

Díky „samoorganizaci“ se jedinci spojují do společenství.

Vzniklá skupinová synergie jim umožní naplňovat jejich potenciál efektivněji :-).

Petr Ludwig, Konec prokrastinace

 

Generální partner

Seznam.cz

Proč se stal Seznam.cz generálním partnerem našich workshopů? Kromě poskytnutí krásných prostor pro školení, cateringu a dalších příjemných překvapení pro každého účastníka, spolupracujeme s konzultanty Seznamu na experimentech s Data Driven Atribučním modelováním na vybraných projektech a hledáme další možnosti edukace trhu.

logo-share-square_v2.png
 

Keboola.com

*Práce každého, kdo se pohybuje v prostředí online businessu, je úzce spjatá se zpracováním obrovského množství informací (dat). Díky Keboola.com a podpoře jejího týmu jsme získali „superschopnosti“ na poli datových analytiků a dokážeme i v malém týmu doručit pokročilé analytické produkty a business insights efektivně a především smysluplně.

Pracujete s informacemi a hledáte v nich souvislosti? Nechcete být otrokem zpracování dat, ale naopak jeho pány? Pak potřebujete Keboola :-).

*Pozn. autora: Za tento text jsem nedostal žádný honorář, tedy se nejedná o reklamu v žádném slova smyslu. Jednoduše jsem tak nadšený uživatel :-).

 

Business Factory (B.cz)

S Karlem Tlusťákem (Founder Business Factory) a jeho týmem zkušených a šikovných lidí se snažíme naše koncepty pokročilé práce s daty a Machine Learning dostat co nejsrozumitelnější formou mezi co nejvíce e-commerce byznysů v ČR i v zahraničí.

business-factory-logo.png
 

Roihunter.com

Nejefektivnější automatizace správy Facebook produktových kampaní = Roihunter.com. I takto jednoduchou rovnicí se dá popsat skvělá práce, kterou kluci v ryze českém technologickém startupu odvedli. Společně pracujeme na posunutí analytiky FB kampaní na další úroveň a automatizované zapracování DDA přímo do bidding strategií a řízení kampaní na sociálních sítích.

images_mxJSqGb_IGQdUKv.png
 
 
 
 
 
 
 
 

Marketingminer.com

S Filipem Podstavcem (Founder Marketingminer.com) se snažíme díky jednoduchým návodům a automatizacím zjednodušit práci s daty specialistům nejenom z oboru SEO. Společně také pracujeme na experimentálním vyhodnocení dopadu implementace „technických“ a dalších „SEO tasků“ pomocí Causal Impact a Data Driven Atribuce na vybraných projektech.

Díky Filipově štědrosti navíc každý účastník našeho workshopu získá zdarma kredit do aplikace Marketingminer.com (bez které si osobně nedokážu již svou práci představit, pozn. Milan).

marketing-miner-logo.png

Cerebroad.com

S Pavlem Pastorem (Co-Founder Cerebroad.com ) společně pracujeme na kompletním doměření uživatelské cesty od imprese (včetně offline kanálů, jako je TV), až po finální marži na konkrétní transakci. Díky této velice pokročilé datové integraci a matematickému modelování chceme exaktně kvantifikovat přínos „brandových“ a dalších „upper funnel“ formátů reklamy a investic do ní.

2018-10-26_082228.png

Powered By Insights (pbi.ai)

S Ondrou Kopičkou (Founder Powered By Insights) připravujeme workshop „Úvod do AI pro business, markeťáky a produkťáky“, kde je naším cílem široké odborné veřejnosti přiblížit témata umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML).

2019-04-15_203353.jpg

Shoptet.cz

Radek Hudák (CMO Shoptet.cz) nám díky sdílení svých praktických zkušeností s řízením marketingových investic pomocí data driven atribučního modelování a kvalifikovanou oponenturou našich nápadů významně pomohl se vznikem našich workshopů. Kromě toho nám kluci z Shoptetu (zabývají se nejenom tvorbou e-shopů) pomohli s propagací našeho projektu.

12852.png

E-legal.cz

Petra Dolejšová (Founder E-legal.cz) nám pomáhá s legislativou ohledně GDPR i práva v marketingu obecně. Díky jejím radám se nám podařilo předejít několika nevědomým přešlapům a mimo jiné jsme se také velice často zasmáli. Výklad práva od Petry má skutečně nezaměnitelný drive :-).

e-legal.jpg

Lynt.cz

Společně s Jakubem Kašparů (Co-Fouder Lynt.cz) řešíme problematiku atribuce PPC kampaní i dalších zdrojů již několik let. I díky Jakubovi nezůstáváme pouze u teorie a hledáme společně cesty, jak automatizovat správu PPC kampaní na úrovni výsledků Data-Driven atribučního modelování.

lynt-logo-color.png

Dataweps.com

S Honzou Mayerem (CEO Dataweps.com) společně posouváme dále nejenom téma Data Driven atribučního modelovaní, ale také další oblasti e-commerce data science, jako je např. „cenová flexibilita“, „zákaznická analytika“ a další. Proč to děláme? Protože s Honzou je jednoduše radost cokoliv vytvářet :-).

Screen Shot 2018-10-02 at 18.42.15.png

Samba.ai

I když vše nelze automatizovat, témata jako AI, Machine Learning a z nich vycházející časová úspora, jsou dle našeho názoru budoucností nejenom marketingu, ale byznysového světa obecně.

 

S kluky ze samba.ai jednak připravujeme školení, na kterém se naučíte automatizovat e-mail kampaně téměř až do režimu „autopilot“, a také spolupracujeme pomocí automatizace marketingu na rozvoji byznysu několika online projektů.

large_rectangle.png
 

PPCBee.com

S Ondrou Bartasem (Founder PPCBee.com) vedeme diskuze o budoucnosti PPC oboru již dlouhou dobu. Krom přípravy společného workshopu, zaměřeného právě na budoucnost správy kampaní nejenom ve vyhledávání, hledáme společně cesty, jak automatizovat a zjednodušit správu kampaní na malých i obrovských projektech.

ppcbee_logo.png

Chcete se stát naším partnerem?

Pokud ano, napište nám. Třeba něco vymyslíme :-)

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča