Partneři

Díky „samoorganizaci“ se jedinci spojují do společenství.

Vzniklá skupinová synergie jim umožní naplňovat jejich potenciál efektivněji :-).

Petr Ludwig, Konec prokrastinace

 

Generální partner

Seznam.cz

Proč se stal Seznam.cz generálním partnerem našich workshopů? Kromě poskytnutí krásných prostor pro školení, cateringu a dalších příjemných překvapení pro každého účastníka, spolupracujeme s konzultanty Seznamu na experimentech s Data Driven Atribučním modelováním na vybraných projektech a hledáme další možnosti edukace trhu.

logo-share-square_v2.png
 

Keboola.com

*Práce každého, kdo se pohybuje v prostředí online businessu, je úzce spjatá se zpracováním obrovského množství informací (dat). Díky Keboola.com a podpoře jejího týmu jsme získali „superschopnosti“ na poli datových analytiků a dokážeme i v malém týmu doručit pokročilé analytické produkty a business insights efektivně a především smysluplně.

Pracujete s informacemi a hledáte v nich souvislosti? Nechcete být otrokem zpracování dat, ale naopak jeho pány? Pak potřebujete Keboola :-).

*Pozn. autora: Za tento text jsem nedostal žádný honorář, tedy se nejedná o reklamu v žádném slova smyslu. Jednoduše jsem tak nadšený uživatel :-).

 

Business Factory (B.cz)

S Karlem Tlusťákem (Founder Business Factory) a jeho týmem zkušených a šikovných lidí se snažíme naše koncepty pokročilé práce s daty a Machine Learning dostat co nejsrozumitelnější formou mezi co nejvíce e-commerce byznysů v ČR i v zahraničí. Naši spolupráci zastřešuje pod Innovation Lab - iniciativy, ve které Business Factory agreguje vlastní technologie a naše technologie i přístupy pro stavbu marketingových řešení budoucnosti na míru velkým klientů z celého světa.

business-factory-logo.png
 

Roihunter.com

S platformou ROI Hunter (Roihunter.com) spolupracujeme na výzkumu produktových statistik a jejich využití pro efektivnější řízení marketingu nejen na Facebooku, ale i v rámci Google Ads a dalších reklamních platforem. S ROI Hunterem se dále podílíme rovněž na projektu pokročilých atribučních modelů, na kterém spolupracujeme s marketing research týmem samotného Facebooku 😱.

images_mxJSqGb_IGQdUKv.png
 

Powered By Insights (pbi.ai)

S Ondrou Kopičkou (Founder Powered By Insights) připravujeme workshop „Úvod do AI pro business, markeťáky a produkťáky“, kde je naším cílem široké odborné veřejnosti přiblížit témata umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML).

2019-04-15_203353.jpg
 

Shoptet.cz

Radek Hudák (CMO Shoptet.cz) nám díky sdílení svých praktických zkušeností s řízením marketingových investic pomocí data driven atribučního modelování a kvalifikovanou oponenturou našich nápadů významně pomohl se vznikem našich workshopů. Kromě toho nám kluci z Shoptetu (zabývají se nejenom tvorbou e-shopů) pomohli s propagací našeho projektu.

12852.png
 

E-legal.cz

Petra Dolejšová (Founder E-legal.cz) nám pomáhá s legislativou ohledně GDPR i práva v marketingu obecně. Díky jejím radám se nám podařilo předejít několika nevědomým přešlapům a mimo jiné jsme se také velice často zasmáli. Výklad práva od Petry má skutečně nezaměnitelný drive :-).

e-legal.jpg

Lynt.cz

Společně s Jakubem Kašparů (Co-Fouder Lynt.cz) řešíme problematiku atribuce PPC kampaní i dalších zdrojů již několik let. I díky Jakubovi nezůstáváme pouze u teorie a hledáme společně cesty, jak automatizovat správu PPC kampaní na úrovni výsledků Data-Driven atribučního modelování.

lynt-logo-color.png

Chcete se stát naším partnerem?

Pokud ano, napište nám.