Folding@Home Hero aneb kdo pomáhá, vyhrává

Aktualizováno: 20. kvě 2020

Přidali jste se k projektu Folding@Home a poskytujete nepotřebný výkon svého počítače pro dobrou věc?

Že ještě nevíte, o co jde? Tak to rychle napravte!


Folding@Home


Standfordská univerzita nabídla vědcům hledajícím lék na nemoc COVID-19 ( a další nemoci sužující lidstvo) výpočetní výkon na své platformě Folding@Home tvořené obrovským množstvím domácích počítačů. Ty pomocí speciálního softwaru nabízí uživatelem právě nevyužívaný výpočetní výkon. Díky obrovskému množství zapojených počítačů patří grid projektu Folding@Home mezi nejvýkonnější superpočítače světa.


Zapojit svůj počítač do projektu můžete stažením softwaru zde. A celý náš článek včetně návodu, jak program nastavit, najdete tady.


Díky za vaši pomoc!


A nejen to – rozhodli jsme se vám pomáhání trochu zpestřit.


Vyhlašujeme soutěž o Folding@Home hrdinu / hrdinku.


Co můžete vyhrát?


  • A - Neomezený přístup na naše školení po dobu jednoho roku (1 x na téma, nepřenositelné) -> samozřejmě, až se zase budeme moct potkávat osobně. Už teď se těšíme!

  • B - Kompletní implementaci MarketingIntelligence.io včetně zaškolení práce s nástrojem.


1. Cena = A + B

2. Cena = B

3. Cena = A


Poznámka Milan: zda se budou dát výsledky zkreslit, netuším (asi ano). Věřím ale, že se nikdo, kdo by chtěl soutěž zneužít, nenajde. Pro mě lepší žít v naivním světě :-)


Jak se zapojit do soutěže?


Pošlete nám kdykoliv do doby, než soutěž skončí (= kdykoli později po začátku soutěže) na mail info@ecommerce-academy.cz print screen s počátečním bodovým stavem a názvem vašeho účtu.


Totéž zopakujte 30.4.2020, kdy naše soutěž končí. První 3 Folding@Home Heroes, kteří budou mít největší rozdíl mezi výchozím a konečným skóre, vyhrávají nejenom ceny, ale také dobrý pocit. I malý podíl/příspěvek na dobrou věc v jakékoliv formě může mít ohromný pozitivní efekt na celý svět.Jdeme do toho taky!


My už jsme projekt Folding@Home nainstalovali na náš nejvýkonnější počítač, kde běží 24 hodin. Věříme, že to má smysl.


Průběžně tu budeme zveřejňovat, kolik Work Units jsme odbavili. Soutěže se samozřejmě neúčastníme, ale můžete naše skóre brát jako orientační, jak si v soutěži vedete :-).


Jen si dejte, prosím, pozor, ať si neodpálíte počítač (notebooky doporučujeme pouštět max na low a maximálně na několik hodin, a pak je případně nechat delší dobu odpočinout. Vysoké teploty komponentám nesvědčí. Ideální kombinace je samozřejmě desktop PC a vodní chlazení.


M.


Update k 27. 3. 2020


Slíbili jsme aktualizovat, jak se pohnulo naše bodové skóre v projektu Folding@Home.

Od minulého týdne + 831 874 bodů 👍 A jedeme dál.


Pod bodovým skóre si můžete všimnout, že jsme se při sbírání přidali k týmu seo4life.


Pokud SEO4Life neznáte, jedná se o projekt Filipa Podstavce s Marketing Miner. Ve čtvrtek 2. 4. 2020 od 16:00 se koná SEO4Life čtyřhodinová benefiční online konference pro marketéry, kteří kvůli situaci vyvolané koronavirem ztratili příležitost se vzdělávat. Vystoupí zde světové špičky SEO - Martin Splitt, Russ Jones, Aleyda Solis, Purna Virji, Hamlet Batista, Cindy Krum, Kevin Indig a Jono Alderson. Konference je zdarma a mohou ji sledovat všichni, kdo se zaregistrují na https://seo4life.stream. Přispět na tuto konferenci můžete právě sběrem bodů ve Folding@Home pro tým seo4life, a zároveň tak pomoci v boji proti koronaviru.


Pokud byste se k týmu seo4life chtěli přidat taky, návod najdete ZDE. Nic se tím pro vás nezmění - všechny body zůstávají vám, jenom se navíc přidávají ještě k celkovému skóre týmu.


Díky, že pomáháte dobré věci a díky Filipu Podstavcovi za to, že nás přivedl na super nápad, jak využít výpočetní kapacitu na maximum.Update k 22. 4. 2020


Jak se od minule pohnulo naše bodové skóre v projektu Folding@Home.? Celkem o + 966 140 bodů 👍 Pokračujeme dál až do 30.4.2020, kdy naše soutěž končí a vyhlásíme vítěze.
🏆 Soutěž o Folding@Home Hero má vítěze 🏆

Na stupně vítězů se probojovali tři z vás, kteří nasbírali během trvání soutěže nejvíce bodů:

1. redwitsch 2. 2tecka 3. FelouwVítězům gratulujeme a budeme je ohledně jejich výhry kontaktovat.


Díky moc vám všem, kteří jste se zapojili!

M.


P.S. Možnost přidat se do projektu Folding@Home nekončí!


0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše