Služby, konzultace & audity

Správa marketingových kampaní, byznysová analytika a vývoj datových a prediktivních modelů je náš denní chleba již dlouhou dobu.

V rámci našich služeb, konzultací a auditů nabízíme oblasti, u kterých věříme, že patříme ke špičkám v oboru. Veškerou práci děláme osobně, nemusíte se tak bát, že práci nakonec bude dělat někdo jiný. 

Atribuční modelování v marketingu

Chcete změnit atribuční model pro vyhodnocení vašich online marketingových investic? Nejste si jisti, za jaký konec celý proces přechodu uchopit a jakou technologii pro výpočet DDA zvolit? Napište, rádi poradíme.

Milan Merglevský & Marek Kobulský

Business Intelligence

Potřebujete pomoci s výběrem technologie nebo přímo tvorbou a vývojem komplexního datového BI ekosystému pro řízení vašeho byznysu? Pokud ano, napište.

Marek Kobulský, Milan Merglevský

Zákaznická analytika (CLV)

Začít přemýšlet nad CLV (Customer Lifetime Value) je zásadní krok v maturitě každého byznysu. CLV je nejefektivnější cesta ke zjištění, jakou hodnotu pro vaši firmu mají vaši zákazníci nyní i v budoucnu.

Marek Kobulský & Milan Merglevský

Google Tag Manager, implementace měření

Plánujete nový web a potřebujete pomoci s vytvořením zadání implementace webové analytiky? Nebo máte problémy se současným technologickým nastavením Google Tag Manager / Google Analytics? Pokud ano, napište.

Miroslav Pecka

Webová analytika & Google Analytics

Potřebujete pomoci s technickým nastavením Google Analytics nebo Google Tag Manager, případně s nastavením automatizovaného reportingu v Google DataStudio a definicí správných KPIs a pohledů na data? Napište.

Miroslav Pecka, Milan Merglevský, Marek Kobulský

Omnichannel plánování a strategie online marketingu

Milan a Marek za svou kariéru řídili a plánovali marketingové investice desítek online projektů (nejenom e-shopů, ale i projektů nabízejících služby online). Využijte jejich analytických, marketingových a manažerských zkušeností.

Milan Merglevský & Marek Kobulský

Search engine optimization (SEO)

SEO je Milanova dlouholetá vášeň. Za svou kariéru mu pod rukama prošlo desítky malých webů i projekty s několika miliony URL adres. Milan v SEO vyniká využitím svých analytických schopností a uměním automatizace.

Milan Merglevský

Audit mediálního nákupu a online display reklamy

Nakupujete display reklamu napřímo nebo programaticky? Máte vlastní tým specialistů, nebo využíváte služeb agentury a nejste si jisti, jestli vám někde neujíždí vlak? Nabízíme audit, který zahrnuje technická doporučení, cenová doporučení i detekci adfraudu s cílem zlepšení nákupu tak, aby byly vaše investice maximálně efektivní. Můžeme připravit pravidelné školení na míru přímo vaší společnosti.

Pavel Pastor

PPC kampaně (Google Ads & Sklik)

Milan na PPC kampaních před více jak 10 lety začal svou kariéru online marketéra. Automatizace a hledání optimálního využítí placeného a neplaceného vyhledávání (SEO) je jeho koníček. Využijte jeho zkušenosti.

Milan Merglevský

E-commerce konzultace dle vašich potřeb

E-commerce řešíme jako celek, kde souvisí vše se vším. Nerozdělujeme online na škatulky a zajímá nás celý marketingový mix. Pokud řešíte obecné nebo velice specifické téma, které jste ve výčtu nenašli, napište. Pokud budeme moci, rádi vám s ním pomůžeme. 

Milan Merglevský & Marek Kobulský

 

Nezávazná poptávka nabízených služeb a konzultací

Pokud vás zaujala některá z námi nabízených služeb, potřebujete více informací nebo hledáte pomoc s něčím z online marketingového a datového světa, určitě napište.

Vyhrneme si rukávy a práci pro vás odvedeme osobně.

Z tohoto důvodu máme velice omezenou kapacitu, nicméně na zajímavé lidi a projekty se snažíme najít si vždy čas.

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča