Služby & konzultace

Řízení marketingových investic, byznysová analytika, Machine Learning a automatizace je náš denní chleba již mnoho let. Společně máme zkušenosti s více jak stovkou projektů.

V rámci našich služeb & konzultací nabízíme oblasti, u kterých věříme, že patříme ke špičkám v oboru. 

Konzultace na míru

E-commerce řešíme jako celek, kde souvisí vše se vším. Nerozdělujeme byznys na škatulky, ale díváme se na celý funnel. Pokud řešíte i velice specifický problém, se kterým si nevíte rady, napište. Pokud to bude v našich silách, rádi vám pomůžeme. 

Milan Merglevský & Marek Kobulský

Business Intelligence

Potřebujete pomoci s architekturou a vývojem komplexního datového BI ekosystému pro řízení vašeho byznysu? Pokud ano, napište. Díky úzké spolupráci s Keboola.com jsme schopni datově.

Marek Kobulský, Milan Merglevský

Zákaznická analytika (CLV)

Začít přemýšlet nad CLV (Customer Lifetime Value) je zásadní krok v maturitě každého byznysu. CLV je nejefektivnější cesta ke zjištění, jakou hodnotu pro vaši firmu mají vaši zákazníci nyní i v budoucnu.

Marek Kobulský & Milan Merglevský

Atribuční modelování v marketingu

Chcete změnit atribuční model pro vyhodnocení vašich online marketingových investic? Nejste si jisti, za jaký konec celý proces přechodu uchopit a jakou technologii pro výpočet DDA zvolit? Napište, rádi poradíme.

Milan Merglevský & Marek Kobulský

Omnichannel marketingová strategie

Milan a Marek za svou kariéru řídili a plánovali marketingové investice desítek online projektů (nejenom e-shopů, ale i projektů nabízejících služby online). Využijte jejich analytických, marketingových a manažerských zkušeností.

Milan Merglevský & Marek Kobulský

Webová analytika & Google Analytics

Potřebujete pomoci s technickým nastavením Google Analytics nebo Google Tag Manager, případně s nastavením automatizovaného reportingu v Google DataStudio a definicí správných KPIs a pohledů na data? Napište.

Miroslav Pecka, Milan Merglevský, Marek Kobulský

Google Tag Manager & implementace analytiky

Plánujete nový web a potřebujete pomoci s vytvořením zadání implementace webové analytiky? Nebo máte problémy se současným technologickým nastavením Google Tag Manager / Google Analytics? Pokud ano, napište.

Miroslav Pecka

 

Nezávazná poptávka

Vyhrneme si rukávy a práci pro vás odvedeme osobně.

Z tohoto důvodu máme velice omezenou kapacitu, nicméně na zajímavé lidi a projekty se snažíme najít si vždy čas.

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča