Lektoři

 

Marek Kobulský, Co-Founder

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Marek má za sebou 4 roky v Akademii věd ČR a 5 let v digitálním marketingu, kde působil jako datový analytik a následně šéf performance oddělení. Díky propojování různých oblastí umí najít souvislosti tam, kde by je nikdo jiný nehledal. Je vášnivý pianista, má externě vystudovanou konzervatoř a rád soutěží na amatérských klavírních soutěžích.

 • Statisticky zpracovává data 10 let.

 • Ovládá C#, Javascript, Visual Basic, Ruby, SQL, R.

 • Oblasti zájmu: optimalizace marketingového mixu, zákaznická, webová a produktová analytika, automatizace a development.

 • Důvěrně zná kapalný dusík a helium.

 

Ivana Kronďáková

 • Grey LinkedIn Icon

Ivča vystudovala obor Arts Management na VŠE a Marketingovou komunikaci na FSV UK. Při škole se podílela na organizaci a propagaci festivalu Jeden svět, pracovala v agentuře PR.Konektor a bojovala za svět plný lepších webů ve firmě In-Motion. Slasti i strasti klientské strany zakusila v neziskové organizaci Věda nás baví na pozici marketingového supermana (bez nadsázky :-).

V agentuře H1.cz jako Client Unit Leader měla na starosti rozvíjení klíčových klientů a také nábor, vzdělávání a vedení části accountského týmu. Podílela se na přípravě nového vzdělávacího systému pro celou H1 a také proškolila stovky českých marketérů během veřejných školení on-line marketingu i školení na míru (Czechitas, Porshe, Digisemestr, ČMSS, Wunderman, Red Fuse, Creative Academy a další).

 

Ve volném čase hledá rovnováhu mezi businessem a dalšími důležitými věcmí. Zejména se snaží zařadit více pohybu, přírody, soustředění, kitesurfingu, pomalého cestování, dlouhodobě udržitelného života a zkoušení všeho nevyzkoušeného.
 

„Až vymyslím, jak to vše ideálně propojit, ráda se pak s vámi podělím. Třeba na některém z našich kurzů ;-)"

 

Michal Kuchárik

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Michal nasbíral zkušenosti s online marketingem, datovou analytikou i řízením týmu v agentuře H1.cz, kde začínal jako projekťák a postupem času se vypracoval do role team leadera analytického oddělení.

 

Do jeho kompetence spadalo řízení aktivit interních týmů a příprava marketingových plánů a strategií pro klienty z různých oborů.

 

Rád vám předá své mnohaleté zkušenosti s řízením projektů pomocí dat, cloudových technologií a automatizace.

 

Miroslav Pecka

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Šedý Blogger Ikona

Mirek je webový konzultant a analytik s 10+ let praxí.

Prošel si rolemi senior web developera / teamleadera, projektového manažera / business analytika, web & analytics konzultanta.

 

Proto snadno a rád propojuje dva světy - markeťáky a „ajťáky“. A tak šetří čas, nervy a peníze svým klientům. 

 

Má zkušenosti s prací v agenturách, na volné noze pro desítky klientů i jako člen interních týmů.

 
 

Potřebujete další informace?

Napište nám :-)

Fotogalerie

Irina Kiri Kondratova

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Umírněná anarchistka, příležitostná feministka a pozitivní existencialistka.

aneb „Nevypínejte tiskárnu na peníze kvůli úspoře elektřiny.“

V online marketingu se pohybuji asi 17 let. Pomáhám svým klientům s marketingovou strategií a exekucí. Koncepční řešení mě baví nejvíc. 

Jsem marketingový dobrodruh a mediální vědkyně, která věří jen vlastním očím. Marketing je komplexní obor, který si žádá specializaci i přesah a já jsem od přírody zvědavá. 

 

Natáčela jsem reklamy a filmy, psala PR články, pořádala festivaly i vernisáže, programovala a designovala weby, vytvářela grafiku, psala odborné studie i básně, nastavovala PPC kampaně, prováděla kvalitativní i kvantitativní výzkumy, implementovala analytiku, hrála si s UX a teď jsem tu, abych vám předala své zkušenosti z projektů jako jsou např.: Staropramen, Ambiente, AniFest, Škoda Auto, Loreal, Česke drÁhy, Heureka, UPC, Centrum tance, ALO diamonds, ČMSS, Kaspersky, Rachot production, H1.cz, Yinachi a celá škála dalších marketingových výzev.

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča