Zakladatelé

Milan Merglevský, Co-Founder & CEO

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Milan jako specialista několik let spravoval většinu online marketingových kanálů i investiční portfolia na finančních trzích.

 

Díky pečlivé správě PPC kampaní, vlastní tvorbě kreativ, přípravě technických SEO specifikací a UX návrhům pro malé weby i velké e-shopy s miliardovými obraty získal komplexní přehled o souvislostech, které provází každého uživatele konverzní cestou.
 
Jako Marketing Manager & Business Analyst je teď jeho hlavní pracovní náplní plánování marketingových a technologických investic, řízení a vzdělávání členů několika týmů.

Marek Kobulský, Co-Founder & CTO

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Marek má za sebou 4 roky v Akademii věd ČR a 5 let v digitálním marketingu, kde působil jako datový analytik a následně šéf performance oddělení. Díky propojování různých oblastí umí najít souvislosti tam, kde by je nikdo jiný nehledal. Je vášnivý pianista, má externě vystudovanou konzervatoř a rád soutěží na amatérských klavírních soutěžích.

 • Statisticky zpracovává data 10 let.

 • Ovládá C#, Javascript, Visual Basic, Ruby, SQL, R.

 • Oblasti zájmu: optimalizace marketingového mixu, zákaznická, webová a produktová analytika, automatizace a development.

 • Důvěrně zná kapalný dusík a helium.

 

Marketing & PR

Ivana Kronďáková, Marketing Manager, lektor 

 • Grey LinkedIn Icon

Ivča vystudovala obor Arts Management na VŠE a Marketingovou komunikaci na FSV UK. Při škole se podílela na organizaci a propagaci festivalu Jeden svět, pracovala v agentuře PR.Konektor a bojovala za svět plný lepších webů ve firmě In-Motion. Slasti i strasti klientské strany zakusila v neziskové organizaci Věda nás baví na pozici marketingového supermana (bez nadsázky :-).

V agentuře H1.cz jako Client Unit Leader měla na starosti rozvíjení klíčových klientů a také nábor, vzdělávání a vedení části accountského týmu. Podílela se na přípravě nového vzdělávacího systému pro celou H1 a také proškolila stovky českých marketérů během veřejných školení on-line marketingu i školení na míru (Czechitas, Porshe, Digisemestr, ČMSS, Wunderman, Red Fuse, Creative Academy a další).

 

Ve volném čase hledá rovnováhu mezi businessem a dalšími důležitými věcmí. Zejména se snaží zařadit více pohybu, přírody, soustředění, kitesurfingu, pomalého cestování, dlouhodobě udržitelného života a zkoušení všeho nevyzkoušeného.
 

„Až vymyslím, jak to vše ideálně propojit, ráda se pak s vámi podělím. Třeba na některém z našich kurzů ;-)"

Lektoři

Michal Kuchárik

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Michal nasbíral zkušenosti s online marketingem, datovou analytikou i řízením týmu v agentuře H1.cz, kde začínal jako projekťák a postupem času se vypracoval do role team leadera analytického oddělení.

 

Do jeho kompetence spadalo řízení aktivit interních týmů a příprava marketingových plánů a strategií pro klienty z různých oborů.

 

Rád vám předá své mnohaleté zkušenosti s řízením projektů pomocí dat, cloudových technologií a automatizace.

 
 

Jan Bartoš, Honzabartos.cz

 • Grey LinkedIn Icon
 • Grey Twitter Icon

Honza Bartoš se reklamě na Facebooku věnuje pořádnou řadu let. Kdy vytvořil první kampaň si už asi nepamatuje, určitě to ale bylo v dávných dobách, kdy ještě ani Mark Zuckerberg netušil, co že mu to roste pod rukama.

 

Dnes se zaměřuje hlavně na výkonnostní reklamu pro e-shopy. Moc dobře chápe brand a obsah, zásadní pro něj je ale výkon. Reklamy proto vytváří jednoduše: aby vydělávaly. Nejraději na to využívá sofistikovaných automatizovaných dynamických reklam.

 

Honza také stojí za připravovaným nástrojem Feesy, který inzerentům umožňuje upravovat obrázky z XML feedu bez zásahu programátora či grafika. Stačí pár kliků a Feesy dokáže zvýšit účinnost reklamy na Facebooku i o desítky procent.

 

Potřebujete další informace?

Napište nám :-)

Provozovatel

E-commerce Academy s.r.o., IČ: 07759592, se sídlem Revoluční 13,

Staré Město, 110 00 Praha 1. Místo podnikání: Praha. Zapsána u městského soudu v Praze, Spisová značka: C 307184.

Plátci DPH, DIČ: CZ07759592

Obchodní podmínky, storno podmínky, platební podmínky a informace k přihlášení na školení a workshopy

Informace o zpracování osobních údajů.

 

Fotogalerie

©2019 Ecommerce-academy.cz, created with love by Milan, Marek & Ivča